Духовни параболи: Нов живот

1879

Извор: You Tube канал – Црковен Одбор Цапари МПЦ-ОА

Previous articleСвета Литургија во манастирот Свети Прохор Пчински во Донибрук (Седма Недела по Педесетница)
Next articleСвета Литургија во црквата Свети Илија во Футскрај (Седма Недела по Педесетница)